O Nas

ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE W BRANŻY ODSZKODOWAŃ !
9 LAT DOŚWIADCZENIA W ODSZKODOWANIACH !

MIEJ PO SWOJEJ STRONIE ADWOKATA NA KAŻDYM ETAPIE SPRAWY !

Consilio Kancelaria Obsługi Odszkodowań od 2007 roku reprezentuje osoby poszkodowane w wypadkach ubezpieczeniowych , w których doznały szkody  na osobie lub straciły osobę bliską. Właścicielem Consilio Kancelarii Obsługi Odszkodowań jest Bożena Jakubowska posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowań i w sprzedaży ubezpieczeń.

Kancelaria Consilio reprezentuje poszkodowanych w wypadkach ubezpieczeniowych , mających problem z wyegzekwowaniem należnych świadczeń odszkodowawczych, a także spotykających się z odmową wypłaty odszkodowania przysługującego zgodnie z prawem .

Świadczymy usługi w zakresie:

 1. Dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za szkody na osobie z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

  • posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  • rolników,
  • przedsiębiorców i osób fizycznych

 2. Dopłaty do już wypłaconych odszkodowań za kosztorys z OC i AC

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę prawną Adwokata i prawników oraz wsparcie merytoryczne ze strony Specjalistów ds. Odszkodowań   działających na terenie całej Polski.

Swoimi działaniami dążymy do polubownego uzyskania świadczeń adekwatnych do zaistniałej szkody, a w razie konieczności wystąpienia na drogę postępowania sądowego współpracujemy z Kancelarią Adwokacką, która zapewnia zastępstwo procesowe.