Praca w Consilio

Podejmij współpracę na stanowisku:

Specjalista ds. Odszkodowań Osobowych

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne wyszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach ubezpieczeniowych,
  • Zawieranie umów o dochodzenie roszczeń,
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Niekaralność,
  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klientów (ubezpieczenia, finanse, sprzedaż bezpośrednia).

Oferujemy:

  • Współpracę opartą na umowie zlecenia lub agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą),
  • Wynagrodzenie prowizyjne oraz premie,
  • Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Praktyczne i merytoryczne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,
  • Możliwość awansu,
  • Bezpłatne materiały marketingowe.

Wszystkich zainteresowanych  prosimy o przesłanie  CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych  (treść klauzuli  znajduje  się  poniżej) i list motywacyjny na adres e-mail: biuro@e-consilio.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Poleceniodawca

Polecaj usługi Kancelarii Consilio Osobom Poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innych.

NIE WYMAGAMY OD CIEBIE  zaangażowania własnych środków  ani  uczestnictwa w szkoleniach.

WYSTARCZY  TYLKO   -   „ Twoje ciepłe słowo” polecające Naszą Kancelarię.

Informacje pod nr telefonu 33 488 33 55 , 662 269 182